Home / Oturma Odası dekorasyonu / Dresuar Modelleri

Dresuar Modelleri

dresuar-5

Evinizdeki antrelerin boş kalmaması gerektiğini düşünüyorsanız hem çok şık hem de fonksiyonel dresuarlardan tercih edebilirsiniz. Sadece antrenizde değil evinizin uygun köşlerinde kullanabileceğiniz zarif ürünlerdir. Evinizin konseptine uygun şıklığın devamı niteliğinde kullanabileceğiniz ürünler çeşitleriyle ihtiyaçlarınızı da karşılayacaktır.

Dresuarlar eskitme, ahşap, mermer, lake olmak üzere çok çeşitlidir.Kendi içerisinde çekmeceli, çekmecesiz, aynalı, aynasız, kare, dikdörtgen diye farklı bir çok modeli vardır. Dilerseniz şık bir konsepte uygun altın varaklarla süslü tercih edebilirsiniz dilerseniz de otantik bir hava için lake veya eskitmeli modelleri kullanabilirsiniz. Dresuarlar ara ürün gibi görünse de aslında uygun bir yerde kullanıldığı zaman bütünlük sağlayıcı bir üründür.

Ahşap Dresuar Modelleri

Aynalı modelleri çok kullanılmaktadır.Özellikle aynanın kenarları özel işlenmişse bayanların hemen dikkatini çekmektedir. Aynalı dresuarlar da ayna daha küçük veya daha büyükte kullanabilmekte farklı bir hava katılabilmektedir. Ayrıca çekmeceli çeşitleri de elimizin altındakileri koyabilmek için idealdır. Her evde kaldırılması gerek küçük ama her gün kullanılan ürünler vardır. Dresuarınızı çekmeceli tercih ederseniz hem bunları toparlayıcı olacaktır hem de her gün kullanabilmeniz için rahat ulaşabileceğiniz bir noktada olacaktır. Clup dresuar çeşitlerinde küçük çiçeklerinizi de koyup hoş bir görüntü oluşturabilme imkanı vardır.

Check Also

Evleriniz İçin Oturma Odası Mobilya Seçimi

Oturma odası, insanlar günlük yaşantılarını birden fazla alanlar geçirmektedirler. Ev ortamı, iş ortamı, arkadaş ortamı ...

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

You might also likeclose
counter