Home / Mobilya haberleri / 2016 Yemek Odası Masa Modelleri

2016 Yemek Odası Masa Modelleri

Ahşap yemek masaları yıllardır kullanılır ve modası eskimez, neden bu kadar popülerdir bunu açıklayalım. Ahşabın kendine özgü bir havası vardır ve özellikle yuvarlak masalar her zaman tercih edilir çünkü çok kullanışlıdır. Sizlerde ister mutfağınıza isterseniz de yemek odanıza böyle bir masa alabilir ve doğru dekorasyon ile evinizin şıklığını arttırabilirsiniz.

Yuvarlak yemek masaları neden çok fazla tercih edilir. Alanın dar olması önemli bir nedendir, alanı genişletmek dar alanı rahatlatmak için kullanılan en büyük yardımcıdır. Yuvarlak yemek masalarının köşeleri boştur, kalabalık bir toplulukla yemek yiyecekseniz ya da misafir ağırlayacaksanız ortamdan tasarruf etmek için tercih edilebilir. Sıcak bir ortam için ahşap ve yuvarlak bir masa sizin işinize yarayacaktır.

2016-yemek-odasi-masa-modelleri-3

Modern Beyaz Yemek Masası Modelleri

Yemek masaları çeşitleri giderek artıyor, modern bir yemek masası ve görünüm için ahşap önerimiz olacak. Klasikleşmek çoğu zaman iyidir, risk almak yerine klasik ama modern bir yemek masası ile harika bir uyum yakalayabilirsiniz.

Modern yemek masanıza kesinlikle cam eklemelisiniz. Bilmeyenler için hatırlatalım, ahşap yemek masalarının ortasına cam eklenebiliyor. Buda demek oluyor ki hem şık hem ahşap hem de klasik, kesinlikle misafirleriniz buna bayılacak. Sevdiklerinizle sıcak bir ortamda yemek yemek istiyorsanız ahşap yemek masalarından daha iyisini bulamayabilirsiniz.

2016-yemek-odasi-masa-modelleri-4

Açılabilir modelleri ile 4 kişilik ahşap yemek masaları yer kaplamadan 6 kişilik olabiliyor. Buda evinde alan sorunu olanlar için oldukça akıllıca bir tercih olacaktır.

Konforlu ve Şık Yemek Masaları

Çocuk olan evlerde masalar ciddi problemdir. Sivri kenarlar her zaman tehlike anlamını taşır. Kapatılabilir ve yapısının sivri olmadığı ahşap yemek masalarını tercih etmekte mantıklı olacaktır.

Ahşap her zaman şık bir görüntü vermiştir. Sadece masalarda değil her tür mobilya da kendine özgü bir şıklığı ve klası vardır. Ahşap yemek masaları da teknolojinin getirdikleri ile daha da güzel oluyor. Farklı renklerde ahşap yemek masalarını tercih edebilirsiniz.

2016-yemek-odasi-masa-modelleri-5

2016-yemek-odasi-masa-modelleri-2

Check Also

klasik banyo

En Güzel Banyolar İçin Mobilya Seçimi

Banyo, evin en fazla dikkat çeken bölümüdür. Her ihtiyaç anında misafirler ve ev halkı tarafından ...

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

You might also likeclose
counter