Home / Oturma Odası dekorasyonu / Bellona Salon Koltuk Takımları

Bellona Salon Koltuk Takımları

Hey gidi günler hey, köşement demirlerin üzerlerine serilen iki minderde geçen yıllardan sonra, çeşit çeşit, desen desen birbirinden rahat salon takımları artık evlerimizin olmazsa olmazları. Ancak bu her ne kadar insanı cezp etse de piyasada binlerce çeşit ve marka ürünlerinden birini seçmek gerçekten insana zor gelebiliyor.

Ancak araştırmalarımız ve deneyimlerimiz gösteriyor ki aslında fazla düşünmeye gerek yok çünkü bellona salon takımları var. Hem her zevke hitap ediyor, hem her bütçeye.

Bellona salon koltuk takımları diğer firmalar gibi ucuz fiyat az kalite, yüksek fiyat büyük kalite anlayışında olmadığını bize gösteriyor, kaliteden ödün vermeden birbirinden farklı desenleri ve ruh yapısıyla evlerimizin içinde. Kimileri için sağlamlık kimileri için zevk, bunlar için ayrı ayrı para ödemek yerine neden bellona salon takımlarından birine sahip olmayım ki, yeni evlenenlerin moda tutkusu, ikinci baharını yaşayanların gençlik iksiri, her yaşa ve her zevke muhakkak cevap veren bir salon takımı.

bellona-salon-koltuk-takimlari

Konforlu ve Şık Koltuk Takımları Bellona’da

Her oturma gurubuna has farklı özellikler, sıfır makas denilen koltukların öne arkaya çekilmeden açılmaları ise en çok kolaylık sağlayan özelliklerinden, su ve leke tutmayan kumaşları ev hanımlarına ayrı bir kolaylık sağlamakta, Bellona salon takımlarında kullanılan malzeme gerçekten diğer markalara göre kaliteli olduğunu gözle görülerek bile hemen hissetiriyor, Her yaşa ve her bütçeye uygun olması ayrı bir güzelliği, hemde fiyatı düşük koltuklarda birbirinden çeşitli modeller bulunmaktadır.

Şirketin müşteri potansiyeline de bakılacak olursa halk doğru yolu bulmuş, müşteri memnuniyeti üst seviyede, parça garantisi de alınan malın uzun süre kullanımına olanak sağlıyor. Yani aldığınız ürünün bir parçasına veya kumaşına zarar geldiği zaman bire bir aynısını bulma imkanınız var, buda ayrı bir güzelliği.

bellona-salon-koltuk-takimlari-3

Misafirleriniz Salonunuza Hayran Kalacak

Nakliye konusunda da uzman kadrosu her işin üstesinden geliyor, eviniz nerede olursa olsun nakliye elemanları evinizin istediğiniz yerine ürünü kurup gidiyor, ürünün herhangi bir yerinde ayıp bulunması halinde şartsız iade ve bire bir ürün değişimi yapılabiliyor.

Oturma guruplarında kullanılan malzemeler, oturur oturmaz kendini hissetiriyor ve yorgunluğunuzu çıkarmanız için bel ve sırt duyarlığınına uygun rahat bir oturum sağlıyor.

Check Also

Evleriniz İçin Oturma Odası Mobilya Seçimi

Oturma odası, insanlar günlük yaşantılarını birden fazla alanlar geçirmektedirler. Ev ortamı, iş ortamı, arkadaş ortamı ...

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

You might also likeclose
counter