Home / Mobilya haberleri / Ev Dekorasyonunu Yaparken Nelere Dikkat Edilmelidir

Ev Dekorasyonunu Yaparken Nelere Dikkat Edilmelidir

Evinizi dekore etmek demek yenilik getirmek ve değişim yapmak anlamını taşır. Ancak dekorasyonu doğru bir şekilde yapmak çok kolay değil bu işin inceliklerini bilmek, bilgilenmek gerekir. Dekorasyon renklerden oluşur, renklere objeler hayat verir. Hassas davranmalısınız ve evinizin yeni şeklini iyi tasarlamalısınız. Yazımızın en başında söyledik bu işin püf noktaları var, bilmeniz gereken hassas noktalar var.

Dekorasyonda Doğru Karar Vermek Önemli

Oturma alanlarında yapılacak değişiklikler en önemlileridir. En çok dikkat etmeniz gereken nokta model ve renk uyumu gerek koltuk takımları gerekse de diğer eşyaların kendileri ve renkleri birbirleriyle uyumlu olmalıdır. Örnek verecek olursak oturma odanızda dekor değişikliği yapacaksınız.

ev-dekorasyonunu-yaparken-nelere-dikkat-edilmelidir-4

Oturma odanız gerek görsel olarak gerekse de renk olarak birbiriyle uyumlu olmalıdır. Asla ama asla karmaşık renkleri kullanmamalısınız. Mobilyalarınız duvar rengi ve duvarlarınızda bulunan aksesuarlar ilgi çekici olmalıdır. Tablo, saat ya da farklı eserler kullanabilirsiniz. Bütünler arasında birbirine yakın renkler kullanmak sizin işinizi kolaylaştıracak ve oturma odanızın çok şık gözükmesine yardımcı olacaktır. Karmaşık renkler kullanırsanız, göz yoracak ve istenilen seviyeye çıkmakta zorlanacaksınız. Dekorasyon yapmadan önce tarzınızı gözden geçirmeli ona göre adım atmalısınız. Modern bir dekorasyon için yapmanız gereken pek çok şey var. Öncelikle modayı takip etmek, modayı bilmek ve dışarıdan gelecek fikirlere açık olmak gerekir.

Güncel Dekorasyon Nedir?

Güncel dekorasyon teknolojinin getirdiği yenilikler ve ev dekorasyonu ile ilgili yeniliklerin bir arada kullanılması anlamı taşımaktadır. İyi bir dekorasyon için teknoloji takip etmek ve gelişmelerden haberdar olmak gerekir. Yenilikleri, farklılıkları çok iyi yakalamak evinizde size özgü bir takım eklentiler yapmak her zaman iyi olacaktır.

ev-dekorasyonunu-yaparken-nelere-dikkat-edilmelidir

Eviniz için ne arıyorsunuz? Ya da nasıl bir ev hayal ediyorsunuz işte dekorasyon konusunda size fikir verecek olan şeyler bu sorular. Gerçek bir ilham için ne istediğinizi bilmeniz gerekiyor. Evinizde kendinize has bir dekorasyon istiyorsanız tüm dünyada ki gelişmeleri takip edebilirsiniz.

Yurt dışında mobilya fuarlarından ilham alabilir evinize Avrupa havası katabilirsiniz.

ev-dekorasyonunu-yaparken-nelere-dikkat-edilmelidir-3

Check Also

klasik banyo

En Güzel Banyolar İçin Mobilya Seçimi

Banyo, evin en fazla dikkat çeken bölümüdür. Her ihtiyaç anında misafirler ve ev halkı tarafından ...

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

You might also likeclose
counter