Home / Oturma Odası dekorasyonu / 2016 Modern Salon Takımları

2016 Modern Salon Takımları

Aileden biri olarak görülen ve herkesin rahat edebileceği cinsten eşyalardır salon takımları. Sosyal çevremizde insanlar ile olan ilişkilerimizde evden eve ziyaretler, önemli gün ve haftalarda insanların birbirlerini ziyaret etmesi kaçınılmaz bir olaydır.

İşte bu ziyaretlerde göze çarpan en önemli şeylerin başında evde bulunan eşyalar gelmektedir. Hal böyle olunca eşyalara özen göstermek ve maddi durumumuz yettiği takdirde güzel ve alımlı eşyalar almaya özen gösteriyoruz.

Yıldan yıla çeşitlilik gösteren, değişen modellerin sürekli insanların aklını karışmada üstüne yok, özellikle bayanların seçimleri bu konuda önemli bir yer tuttuğunu göz ardı edemeyiz.

2016 Modern Salon Takımları ve Modelleri

Bu sebeple genellikle bayanların gözüne çarpan renk ve modeller üretilmektedir. Günümüzde mevcut olan 2016 modern salon takımları ise bayanların tam istediği beğenide ve kültürümüzün önemli bir yerini tutan misafirinde konforunu sağlayacak cinsten bir tasarıma sahip.

2016-modern-salon-takimlari-2

Doğtaş Mobilyanın 2016 yılı salon takımlarında iddialı bir yapıya sahip ve çocuklu aileler için kaçınılmaz fırsatlar sunuyor. Fiyatları 3,000 TL – 6,000 TL arasında değişim göstermektedir ancak göze çarpıcılık konusunda BELLONA salon takımlarına baktığımızda ise eski yıllara ait bizi geçmişe götüren bir tasarımlarının olduğunu görüyoruz.

Bu takımlar Rosalinda, Monalisa ve Golden Salon takımları olmak üzere üç çeşidi vardır. Renkleri tek tip ve koyu renktedir. İki adet uzun koltuk ve iki adet tek kişilik koltuk tipidir. Bir metre yüksekliğinde ve yetmiş beş santimetre genişliğindeki tek kişilik koltuklar, iki metre uzunluğunda ve seksen dokuz santimetre derinliğinde olan ikili koltuk ayrıca iki metre kırk santimetre uzunluğundaki üçlü koltuk ile tam bir konfor sunu sunuyor bizlere.

2016-modern-salon-takimlari-3

Modern Salon Takımları ile Şık Dekorasyonlar

Bu ince işçiliğin ve tarihi günümüze getiren çalışmanın bedeli ise 4,000 TL – 9 ,000 TL arasında değişmektedir. İnsanların salon takımları karşısında hiç isteklerinin bitmeyeceği aşikârdır. Anlaşılacağı üzere sunmuş olduğumuz birkaç şirkete ait koltuk takımlarındaki özellikler kullanıcıya iyi konfor sağlayacağına benziyor. Fiyat konusunda uygun taksit yapılacağı göz ardı edilemez.

İnsanın için açacağı konusunda iddiaları olan günümüz salon takımları her bütçeye uygun fiyatları ile insanı kendine çekiyor. Kişiye özel renk ve tasarımları özellikle Rosalinda ve Monalisa tipi salon takımları evinizin havasını değiştireceği ve misafirlerinizle güzel saatler geçireceğiniz konusunda iddialı.

2016-modern-salon-takimlari-5

2016-modern-salon-takimlari-4

Check Also

Evleriniz İçin Oturma Odası Mobilya Seçimi

Oturma odası, insanlar günlük yaşantılarını birden fazla alanlar geçirmektedirler. Ev ortamı, iş ortamı, arkadaş ortamı ...

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

You might also likeclose
counter