Home / Oturma Odası dekorasyonu / Bellona Oturma Odası Takımları

Bellona Oturma Odası Takımları

Ev dekorasyonu oldukça zor gibi görünse de bellona mobilya sayesinde bu sorun ortadan kalkmakta. Sizin tarzınızı ortaya koymanız için her türlü ayrıntı düşünülerek her stilin her ortamın havasını evinize taşımanızda gereken konforu kaliteyi ve estetiği evinize taşımak için tüm ayrıntıyı düşünerek tasarımlarını oluşturmakta. Bu tasarımlardan biride oturma odası takımları.

Siz ne istediğinizi biliyorsanız sorun yok zaten görür görmez işte bu diyeceksiniz fakat ne istediğinizi bilmiyorsanız o zaman oturma odası takımı alırken hiç üşenmeyin ve bellona mobilyaya misafir olun. Her oturma odası takımlarını tek tek oturarak kumaşına dokunarak tarzınızı arayın. Günün renklerinde tasarlanan oturma odası takımları renk kartelasından istediğinizi seçerek kendi tarzınızı da oluşturma imkanı sunarak hizmette sınır tanımamakta. Trend modelleri ve bir çok tarzın içinde kendinize uyan içinizi ısıtan ve işte bu diyeceğiniz mutlaka oturma odanız sizi bekliyor.

bellona-oturma-odasi-takimlari-3

bellona-oturma-odasi-takimlari-2

Bellona Mobilya Oturga Odası Takımları 2016

Oturma odası takımları içinde yer alan Linda lüx Takım salon konforunu oturma odanıza taşımakta. Zerowall özelliği ile depolama sağlarken yatak olma işlevselliği ile ihtiyaçlarada cevap vermektedir. Ahşap yüksek ayak kolay temizlenen kumaş ve dört mevsimi odanıza taşıyan şıklığı kadar konforlu bir oturma odası takımıdır. Ekru, yeşil, mürdüm ve vizon gibi farklı reklerde tasarlanan koltuk takımı mutluluğu, huzuru, asaleti, konforu evinize taşımaktadır.

Yastık ve minder sevenler için tüm detayların incelikle tasarlandığı, sidney s lüx takım ile kumaş ve deri şeritlerin mükemmel birleşimi ile yastıklarda ve kol detaylarında oluşturulan fitil uygulaması zengin bir görsellik oluşturulmaktadır.

bellona-oturma-odasi-takimlari-4

En Rahat Koltuk Takımları Bellona Mobilya’da

Kolay temizlenen, yumuşak kumaş dokusu, yüksek ahşap ayakları ve depolama ve yatak olma işlevselliğinin vizon rengin asaletini buluşturarak oluşturulmuş olan bu oturma odası takımı ile odanızda konforlu bir yaşam alanı oluşturma imkanı vermektedir.

Check Also

Evleriniz İçin Oturma Odası Mobilya Seçimi

Oturma odası, insanlar günlük yaşantılarını birden fazla alanlar geçirmektedirler. Ev ortamı, iş ortamı, arkadaş ortamı ...

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

You might also likeclose
counter