Home / Yatak Odası dekorasyonu / Gardrop Modelleri

Gardrop Modelleri

Evimizin en önemli mobilyalarından biri gardıroplardır. Hem kıyafetlerimizi hem de evimizde bulunan yedek yorgan, yastık, battaniye gibi eşyalarımızı burada muhafaza ederiz. Bu yüzden her kadın için en önemli detay gardırobunun geniş bir iç hacime sahip olmasıdır. Elbette şıklık da önemli. Kullanışlı olmanın yanı sıra estetik görünüm de zevk sahibi hanımlar için önemli bir detay. Her tarza ve her zevke göre çeşit bulmak mümkün.

Klasik tarzdan vazgeçemeyenler için kahve tonları, kremler ve siyahlar bulunabilir. Klasiği modern çizgilerle sentezlemeyi sevenler, siyah beyaz parçalı modelleri tercih edebilirler. Ancak klasiğin dışına çıkıp yepyeni tarzlarla evini renklendirmek isteyenler için; taba, kiremit rengi, kırmızı, yeşil, açık bordo tonları ve kapılarda baskılı modeller hakim.

Rengi ne olursa olsun kullanımları da artık çok daha rahat ve kolay. Sürgülü kapılar, açılıp kapanmayı kolaylaştırdığı gibi kapılar açıkken yer tutma sorunun da ortadan kaldırıyor. Askılık bölümlerindeki hareket edebilir mekanizma hem kıyafetlerinize daha kolay ulaşmanızı sağlıyor hem de yerden tasarrufu sağlıyor. Ayrıca gardropların çok bölmeli tasarlanması, eşyalarınızı sığdırmanız ve düzeninizi koruyabilmeniz açısından büyük kolaylık sağlıyor. Rafların yanı sıra çekmeceli bölmeler de iç çamaşırlarını ve özel eşyalarınızı muhafaza edebilmeniz için ideal bir detay olmuş. Artık çoğunlukla gömme dolap olarak tasarlanan gardıroplar, bu kadar eşyayı muhafaza etmesinin yanında yer kaplama sorununun da ortadan kalkmasını sağlıyor. Ev tekstilinin yeni modası olan bu modeller, uzun yıllar tercih edilecek gibi görünüyor.

Check Also

yatak odası mobilyası

Yatak Odanıza En Güzel Benç Fikirleri

Tüm günün yorgunluğunu attığınız yatak odanız seçtiğiniz eşyaların modeli ve rengi ile tamamen zevkinize uygun ...

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

You might also likeclose
counter