Home / Mobilya ve Dekorasyon / Modern Ev Dekorasyonu Fikirleri

Modern Ev Dekorasyonu Fikirleri

Ev dekorasyonları kişilerin karakterini zevklerini ortaya koyan bir tarzdır. Yaşam alanlarımızda bizler gibi canlı ve hayat doludur sadece dört duvardan oluşmayan bu yaşam alanları içinde yaşanılanlarla hayat bulmakta ve yaşananlara tanıklık eden ortamlar anılarınızla beslenmektedir.

Modern ev dekorasyonunda önemli olan zeminden duvara, mobilyalardan aksesuarlara, perdelerden halılara kadar bir çok detay ve stilde yapılacak değişiklikler ile evinizi baştan yaratmanız mümkün.

modern-ev-dekorasyonu-fikirleri-2

Modern bir tarzda ev dekore etmek isteyenler için duvar dekorasyonu, zemin dekorasyonu, genel dekorasyon ve kullanılan aksesuarlar ile oldukça zengin bir içerik bulunmaktadır. Özellikle duvar dekorasyonunda kullanılan üç boyutlu duvar kağıtları boyama teknikleri ve ışıklandırılması ile birlikte özel bir görüntü veren kartonpiyer uygulamaları ve tavanlara yapılan led ışıklı asma tavan uygulamaları isteğinize göre evinize bahar kokusunu, denizin dalgalarını, güneşin rengini evinize taşımaktadır. Bu şekilde uygulanan ev dekorasyonları ile eviniz yaşayan nefes alan mekanlara dönüşmektedir.

modern-ev-dekorasyonu-fikirleri-3

Modern ev dekorasyonlarının içinde son yıllarda moda uygulamalardan biride doğal taş duvar kaplamalarıdır. Bu şekilde dekore edilen alanların pencerelerinin dekorasyonu da bir o kadar önem taşımaktadır. Modern çizgiyi pencerelere de taşıyan stor perdeler, zebra perde modelleri, fon perde, seçenekleri ile sizin zevkinize göre belirlenmektedir. Tavanlarda kristal avizeler kullanılarak odanın modern ve bir o kadarda şık döşenmesinde etkisi büyüktür. Büyük dekoratif aynalar, rahat ve konforlu deri koltuklar, josefin koltuk modelleri, büyük orta sehpalar, dekoratif TV üniteleri, duvara monte edilen led ışıklı raf sistemleri, simli ve kabarık tüylü el dokuma halılar, modern ve ahşabın oymalarla süslendiği yemek masası modelleri modern tarzda döşenen ev dekorasyonunun vazgeçilmez parçaları arasındadır.

Modern tarzın en belirgin özelliği geniş ferah ve göz alıcı bir şekilde tasarlanmasıdır. Modern tarz dekorasyonda konfor ön planda tutulur.

Check Also

Evleriniz İçin Oturma Odası Mobilya Seçimi

Oturma odası, insanlar günlük yaşantılarını birden fazla alanlar geçirmektedirler. Ev ortamı, iş ortamı, arkadaş ortamı ...

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

You might also likeclose
counter