Home / Bebek Odası Dekorasyonu / Klasik Yatak Odası Masko

Klasik Yatak Odası Masko

1984 yılında kurulumundan bu yana kaliteli ürünleriyle halka hizmet veren masko ya da “İstanbul mobilya ve ahşap eşya imalatçıları küçük sanayi sitesi yapı kooperatifi”, İstanbul İkitelli’de bulunmaktadır. Mobilya üzerine çok çeşitli ürünleri ile dikkat çeken masko, her cebe uygun fiyatta mobilya satmaktadır.

medcezir yatak odasi
medcezir yatak odasi

Klasik yatak odası maskoda vitrin olarak müşterinin gözüne de hitap etmesi açısından oldukça rağbet görmektedir. İçinde yer alan yüzlerce mobilya mağazası ile evinizin her köşesini zevkle döşeyebileceğiniz bir mobilya çarşısı olan masko, evini yeniden döşemek isteyen ya da yeni evlenecek olan çiftlerin eşya almadan önce mutlaka gidip görmesi gereken bir yerdir. Klasik maskoda çeşitli fiyat aralıklarıyla satılmaktadır ve daha ilk girilen mağazada hemen kararın verilmemesi, birden çok mağazayı gezerek hem çeşit hem de fiyat konusunda bilgi alındıktan ve karşılaştırma yapıldıktan sonra kararın verilmesi daha sağlıklı olacaktır.

bianca yatak odası takımı
bianca yatak odası takımı

Özellikle bayanların ilgisini çeken masko, kendi web sitesi sayesinde de oturma odasından yemek odasına, bebek ve genç odasından ebeveyn yatak odasına kadar tüm ürünlerini ve ürünlerin satıldığı firmaları müşterileri için listeleyebilmektedir. Yatak odası çeşitlerinde modern çizgilerden klasik yatak odalarına kadar bütün ürünler yer aldığı gibi web sayfasından bu ürünlerin resimlerine de ulaşılabilmektedir. Böylece müşteriler mağaza mağaza gezmeden klasik yatak odası modelleri ayaklarına gelmekte ve bu konudaki seçimlerini hiç yorulmadan yapabilmektedir. Saraylardaki ihtişamın yatak odalarına taşındığı mobilyacılar çarşısında ister altın yaldızlı, ister işlemeli, ister oymalı, ister şaşalı tüm değişik modeller bulunabilmektedir. Fiyatlarla ilgili çok bir bilgi olmamakla birlikte internet sitesindeki verilen iletişim numarası ile irtibat kurularak fiyat daha daha başka konularla ilgili merak edilenler sorulup öğrenilebilir. Ayrıca masko, twitter ya da facebook gibi sosyal medya üzerinden de takip edilebilmektedir.

Check Also

Evleriniz İçin Oturma Odası Mobilya Seçimi

Oturma odası, insanlar günlük yaşantılarını birden fazla alanlar geçirmektedirler. Ev ortamı, iş ortamı, arkadaş ortamı ...

One comment

  1. Asortie mobilya klasik mobilyada bir numara bence. o kadar güzel klasik mobilya tasarımları var ki hayranlık uyandırıyorlar.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

You might also likeclose
counter