Home / Genel / 2017 Evlerde Klasik Mobilya Rüzgarları

2017 Evlerde Klasik Mobilya Rüzgarları

Moda sektöründe kıyafetten aksesuara, ayakkabıdan çantaya her şeyde eskiye dönüşün yaşandığı zamanlar olduğu gibi mobilya modasında da geçmişe özlemin yansıtıldığı, geçmişten izler taşıyan mobilyaların moda olduğu bir yıl geliyor. Bu anlamda 2017 klasik mobilyalar revaçta olduğu bir yıl olacak diyebiliriz.

evde klasik mobilya dekorasyonu

Evinde Klasik Mobilya Modellerinden Hoşlananlara

Yaklaşan yeni yıl ile birlikte her sektörde bir hareketlilik başladı. Tabi mobilya sektörü de boş durmuyor. Evin her alanında kullanılacak olan mobilyalar için şekillendirilen seçenekler için tüm hazırlıklar tamamlandı. Modeller, renkler, aksesuarlar belirlendi.

Yeni ev kuranların, yeni yılda evini yenileyecek olanların seçimleri klasik mobilyadan yana olacaksa dikkat etmeleri gereken konular olacaktır. 2017 klasik koltuk takımı modellerinde ahşap kenarlıklar ön planda. Evinizin kullanım alanına uygun olacak büyük veya küçük koltuk takımı modelleri ikili veya üçlü koltuk seçenekleri ile sunuluyor.

ev klasik mobilya

Geçmişi Günümüze Taşıyan Klasik Mobilya Modelleri

2017 yılı mobilya modellerinde geçmişi günümüze taşıyan ayrıntıların yer aldığını söylemek yanlış olmayacaktır. Oymalı, süslü ahşap kenarlıklar, geçmişi ve doğayı çağrıştıran renkler, geçmişten günümüze taşınmış aksesuarlar ile 2017 yılı mobilyada geçmişin günümüze yansıması olarak karşımıza çıkıyor.

Geçmişi yansıtan mobilya modelleri yanında mobilyalarda kullanılan renklerde oldukça göz alıcı. İhtişamlı bir görünüm kazandıran parlak, ışıltılı kumaşlar saraylarda kullanılan mobilyaları akla getiriyor. Renk seçenekleri de oldukça fazla ve geçmişte çok fazla rastladığımız ancak günümüzde pek kullanılmayan renkler 2017 klasik mobilya modelleri kapsamında harika versiyonlarla kullanılmış.  Toprak tonları, kırmızının tonları, koyu maviler, limon yeşili ve özellikle koyu yeşil mobilyaların genelinde hâkim olarak kullanılan renkler olarak karşımıza çıkacak. Bunun yanında aksesuar olarak kullanılacak orta sehpalar, küçük sehpalar, kırlentler de turkuaz, kırmızı, turuncu, mor, sarı ve pembe renkler kullanılacak.

eviniz için klasik mobilya

Hayatında Klasik Mobilyadan Vazgeçemeyenlere

Evinde, iş yerinde klasik tarzda mobilya modellerinden vazgeçemeyenler 2017 yılında çok mutlu olacaklar. Geçmişin izlerini evlerine taşımak isteyenler bu yıl klasik mobilya adına pek çok seçenek bulabilecek. Klasik severler 2017 klasik koltuk takımı ve aksesuar seçeneklerini mutlaka değerlendirmeli.

Check Also

Evleriniz İçin Oturma Odası Mobilya Seçimi

Oturma odası, insanlar günlük yaşantılarını birden fazla alanlar geçirmektedirler. Ev ortamı, iş ortamı, arkadaş ortamı ...

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

You might also likeclose
counter